Genel Müdür Mesajı

Ahmet Sezer

Genel Müdür

Merhaba,

İnteltek ailesi olarak; iddaa oyununun işletmeciliğini Spor Toto Teşkilat Başkanlığı adına 13 yıldır başarıyla gerçekleştirerek, bir spor ekonomisi, dev bir sektör ve eşsiz bir marka ortaya çıkartmanın gururunu yaşıyoruz.

Şirketimizin bu büyük başarısı; son yıllarda Türk ekonomisinde eşine ender rastlanacak bir başarı hikâyesini yaratmış ve iddaa oyunu, doğrudan ya da dolaylı on binlerce kişiye istihdam sağlayan, Türkiye ekonomisinin 10 büyük ekonomik projesinden biri olarak gösterilmiştir.

Bu sayede, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından 2004-2016 yılları arasında kamuya ve Türk sporuna yaklaşık 12 milyar USD kaynağın kazandırılmasına olan katkımız, en önemli motivasyonumuz olmuştur.

iddaa artık Türk sporunun geleceğinin şekillenmesinde giderek vazgeçilmez hale gelen rolü ile sporun doğal sponsoru haline gelmiştir.

Yurtiçinde yakaladığımız büyük başarının yanısıra Azerbaycan’daki iştirakimiz Azerinteltek, Topaz markası ile 2011’den bu yana ülkenin tek yasal operatörü olarak faaliyet göstermektedir. iddaa oyunu ile Türkiye’de kazandığımız deneyimimizi ülkemiz adına yurtdışı bir yatırıma dönüştürmek, global bir şirket olma yolundaki ilk adım olma özelliğini taşımaktadır.

Turkcell BİP uygulaması üzerinde geliştirdiğimiz mobil oyun platformu, “playcell.com” ve “gamecell.com” ile birlikte “en büyük sosyal oyun sağlayıcısı olma” hedefimizi gerçekleştireceğimize inancım tamdır.

iddaa’lı hikayemiz Türk insanının hayatına heyecan ve eğlence katmak için 13 yıl önce başladı ve aynı heyecanla devam ediyor. Bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm paydaşlarımıza en samimi teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla

Image Description

İLETİŞİM

Uniq İstanbul, Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No: 4/B – 601 Kat: 5 34396
Sarıyer, İstanbul
Telefon: +90(212) 365 03 00
Faks: +90(212) 330 01 71