KURUMSAL

Ahmet Sezer

Genel Müdür

Merhaba,

İnteltek ailesi olarak; iddaa oyununun işletmeciliğini Spor Toto Teşkilat Başkanlığı adına 10 yıldır başarıyla gerçekleştirerek, bir spor ekonomisi, dev bir sektör ve eşsiz bir marka ortaya çıkartmanın gururunu yaşıyoruz.

Şirketimizin bu büyük başarısı; son yıllarda Türk ekonomisinde eşine ender rastlanacak bir başarı hikâyesini yaratmış, iddaa'mız doğrudan ya da dolaylı on binlerce kişiye istihdam sağlayan Türkiye ekonomisinin son 10 yıldaki 10 büyük ekonomik projesinden biri olarak gösterilmiştir.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından 2004-2013 yılları arasında kamuya -Hazineye ve Türk sporuna- sağlanan yaklaşık 9,8 milyar TL'lik kaynağın yaratılmasına ve 600'ün üzerinde tesisin spora kazandırılmasına olan katkımız en önemli motivasyonumuz olmuştur.

iddaa'mız artık Türk sporunun geleceğinin şekillenmesinde giderek vazgeçilmez hale gelen rolü ile sporun doğal sponsoru haline gelmiştir.

Yurtiçinde yakaladığımız büyük başarıya ilaveten Azerbaycan'daki iştirakimiz Azerinteltek, Topaz markası ile geçtiğimiz yıl ülkenin tek yasal operatörü olarak operasyonuna başladı.

iddaa oyunu ile Türkiye'de kazandığımız deneyimimizi ülkemiz adına yurtdışı bir yatırıma dönüştürmüş olduk. Azerbaycan operasyonu, İnteltek'in hedefi olan uluslararası bir şirket olma yolundaki ilk adım olma özelliğini taşımaktadır.

iddaa'lı hikayemiz Türk insanının hayatına heyecan ve eğlence katmak için 10 yıl önce başladı.

Bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm paydaşlarımıza en samimi teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla,