FAALİYETLER

İnteltek, kurumsal itibar yönetimini gerçekleştirmek amacıyla, tüm sosyal paydaşlarının beklentilerini iş süreçlerine yansıtmakta ve topluma olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

TOPLUMSAL SORUMLULUK VE SPORA KATKILARIMIZ

TESYEV

Ülkemizdeki engelli bireylerimizin, tüm eğitim kurumlarından yararlanabilmelerini ve spor yaparak özgüvenini kazanmış mutlu birer birey olarak yaşamı paylaşmalarını sağlayan vakfa destek veriyoruz.

TSYD

Yazılı ve görsel spor medyası mensuplarını aynı çatı altında toplayarak, mesleki saygınlık ve eğitimini geliştirmeyi amaçlayan derneğin destekçisiyiz.

İDDAA RAKİPBUL LİGİ

Türkiye’nin 11 ilinde faaliyet gösteren ve 60.000 üyesine halı sahada profesyonel futbol deneyimi yaşatan rakipbul liginin ana sponsoruyuz.

ÖDÜLLER

Gümüş Effie 2007 Ödülü
8 inci Altın Örümcek Web Spor Kategorisi 2 incisi 2010
9 inci Altın Örümcek Web Spor Kategorisi 2 incisi 2011
10 inci Altın Örümcek Web Spor Kategorisi 2 incisi 2012

ÜYELİKLER

Sektöründe uluslararası alanda rol almak ve gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla WLA (Dünya Piyangolar Birliği) ve EL (Avrupa Piyango Birliği) üyesidir.

İnteltek; Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilatı ile futbolda etik değerlerin korunması anlaşmasını imzalamış ve Türk futbolunda sigorta rolü üstlenmiştir. İnteltek ayrıca, benzer bir anlaşmayı UEFA ve FIFA ile de Avrupa’daki resmi bahis şirketleri tarafından oluşturulan ortak platform üzerinden imzalamıştır