İnsan Kaynakları

2004 yılında başlayan iddaa’lı serüvenimiz, 2005 yılında Türkiye Pazar lideri olmamız, 2008 yılında Türkiye’nin son 10 yılındaki en iyi 10 projesinden biri olarak gösterilmemiz, 2011 yılında yurtdışına açılarak ilk iştirakimizi kurmamız ve 2012 yılında dünyada kendi sektöründe faaliyet gösteren lider şirketler arasındaki yerimizi almamızla birlikte heyacanlı bir şekil de devam etti.

“Hayata heyecan ve eğlence katarak” bu yolcuğumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.

Bizim için İnteltek demek her gün yeni bir iddaa, her gün yeni bir heyecan demek.


Açık Pozisyonlar

iddaa oyununu yaratan, işletmeciliğini başarıyla sürdüren, dev bir sektör ortaya çıkartan ve bu sayede Türk ekonomisinde eşine ender rastlanacak bir başarı hikâyesi yazan bir ekibin parçası olmak istiyorsan sen de ARAMIZA KATIL!

Bize Katıl

Eğitim

Eğitim programlarımızla çalışanlarımızın mesleki ve kariyer gelişimlerine destek oluyor, yetkinliklerini güçlendirmeyi amaçlıyoruz.


İnteltek'te Hayat

Merkez ofisimiz doğanın içinde, tarihi köşklerin ortasında muhteşem bir manzaraya sahip Uniq İstanbul’da tarihin ve kültür sanatın buluştuğu bir lokasyona sahiptir.

İç İletişim Çalışmaları:

İnteltek Eğlence ekibiyle beraber “Hayata heyecan ve eğlence katarak” çalışırken eğleniyoruz, eğlenirken daha bir güzel çalışıyoruz. İç iletişim çalışmalarımız kapsamında her ay farklı sürpriz, etkinlik ve hediyelerle çalışanlarımızın hem özel günlerde yanlarında oluyoruz hem de hep birlikte BİR olmanın keyfini çıkarıyoruz.

Esnek ve Mobil Çalışma:

İnteltek çalışanları olarak mesai saatlerini kendimize göre göre ayarlayabiliyor ve Mobil çalışma imkanıyla ofisten bağımsız çalışabiliyoruz.

Takdir & Motivasyon:

İnteltek’te başarıları beraber kutluyor ve ödüllendiriyoruz!


Performans ve Yetenek Yönetimi

Tüm yıla yayılan Performans ve Yetenek Yönetimi sürecimiz ile çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık alanlarını belirliyor, bu doğrultuda eğitim ve kariyer planlarına ışık tutuyor ve sürekli geri bildirim ile gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.


Ücret ve Ek Menfaatler politikamız ile çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alıyor ve yüksek performansı ödüllendiren, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Ücretlendirme ve Yan Haklar

İLETİŞİM

Uniq İstanbul, Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No: 4/B – 601 Kat: 5 34396
Sarıyer, İstanbul
Telefon: +90(212) 365 03 00
Faks: +90(212) 330 01 71